Фреза Freud D37 l29 L71.5 крайкова напівстержева Фреза Freud D37 l29 L71.5 кромкова напівстержева Купить Фреза Freud D37 l29 L71.5 крайкова напівстержева Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D37 l29 L71.5 крайкова напівстержева
Характеристики: Артикул — 82-11612.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова напівстержева.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 37.0 мм. Довжина фрези (L) — 71.5 мм. Довжина різу (h.0 мм.Ріаус (R) — 9.5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 82-11612 |
| Діаметр фрези (D) | 37.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 29.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 71.5 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 9.5 мм |
| Тип фрези | Покрівельна напівстережева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 994 ₴



