Фреза Freud D38.9 l18.3 L66 кромкова каломова Фреза Freud D38.9 l18.3 L66 кромкова калювальна Купити Фреза Freud D38.9 l18.3 L66 кромкова калювальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D38.9 l18.3 L66 кромкова калювальна
Характеристики: Артикул — 38-31412.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 38.9 мм. Довжина фрези (L) — 66.4 мм. Довжина різу (h) — 18.3 мм. Роус (R) — 6.4 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 38-31412 |
| Діаметр фрези (D) | 38.9 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 18.3 мм |
| Довжина фрези (L) | 66.4 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 6.4 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 874 ₴




