Фреза Freud D25.4 l25.4 L73.7 для зняття фасок Фреза Freud D25.4 l25.4 L73.7 для зняття фасок Купити Фреза Freud D25.4 l25.4 L73.7 для зняття фасок Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D25.4 l25.4 L73.7 для зняття фасок
Характеристики: Артикул — 40-09812.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова конусна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 25.4 мм. Довжина фрези (L) — 73.7 мм. Довжина різу (h) — 25.4 ммГрад (O) — 15.Струна марки — марки Італія.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 40-09812 |
| Градуси (O) | 15 |
| Діаметр фрези (D) | 25.4 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 25.4 мм |
| Довжина фрези (L) | 73.7 мм |
| Призначення | На дереві |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 836,80 ₴









