Фреза Freud D44.5 l22.2 L63.9 кромальна каловична Фреза Freud D44.5 l22.2 L63.9 крайкова калювальна Купити Фреза Freud D44.5 l22.2 L63.9 крайкова калювальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза Freud D44.5 l22.2 L63.9 крайкова калівна
Характеристики: Артикул — 34-12708.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 44.5 мм. Довжина фрези (L) — 63.9 мм. Довжина різу (h.2 мм. Роус (R) — 15 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-12708 |
| Діаметр фрези (D) | 44.5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 22,2 мм |
| Довжина фрези (L) | 63.9 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 15.8 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 785,20 ₴



