Фреза Freud D38 l15.5 L53.5 зворотна калювальна для карнизів Фреза Freud D38 l15.5 L53.5 зворотна калювальна для карнизів Купити Фреза Freud D38 l15.5 L53.5 зворотна карнизів Ви можете зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D38 l15.5 L53.5 зворотна калювальна для карнизів
Характеристики: Артикул — 99-05012.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Зворотна калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 38.0 мм. Довжина фрези (L) — 53.5 мм. Довжина різу (h) — 15.5 мм. Роус (R) — 6.35 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 99-05012 |
| Діаметр фрези (D) | 38.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 15.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 53.5 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 6.35 мм |
| Тип фрези | Зворотна кальвувальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 757,60 ₴



