Фреза Freud D31.8 l15.1 L63.5 кромкова кальозна каталькова Фреза Freud D31.8 l15.1 L63.5 крайкова кальозна Купить Фреза Freud D31.8 l15.1 L63.5 крайкова кальовкова Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D31.8 l15.1 L63.5 крайкова кальовкова
Характеристики: Артикул — 30-22212.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 31.8 мм. Довжина фрези (L) — 63.5 мм. Довжина різу (h) — 15.1 ммРіаус (R) — 8.8 мм.0 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 30-22212 |
| Діаметр фрези (D) | 31.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 15.2 мм |
| Довжина фрези (L) | 63.5 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 8.0 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 757,60 ₴



