Фреза Freud D38.1 l15.7 L57.4 крайкова каломова калікова Фреза Freud D38.1 l15.7 L57.4 крайкова калювальна Купити Фреза Freud D38.1 l15.7 L57.4 крайкова калювальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D38.1 l15.7 L57.4 крайкова калівна
Характеристики: Артикул — 38-20408.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кромкова конусна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 38.1 мм. Довжина фрези (L) — 57.4 мм. Довжина різу (h) — 15.7 мм. Роус (R) — 6.4 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 38-20408 |
| Діаметр фрези (D) | 38.1 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 15.7 мм |
| Довжина фрези (L) | 57.4 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 6.4 мм |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 716,80 ₴




