Фреза Freud D19 l9.5 L53 пазова фасонна Фреза Freud D19 l9.5 L53 пазова фасонна Купить Фреза Freud D19 l9.5 L53 пазова фасонна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D19 l9.5 L53 пазовий фасонний
Характеристики: Артикул — 39-51206.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Прізова фасонна.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 19.0 мм. Довжина фрези (L) — 53.5 мм. Довжина різу (h) — 9.5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 39-51206 |
| Діаметр фрези (D) | 19.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 9.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 53.5 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 3.17 мм |
| Тип фрези | Пазова фасонна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 652 ₴




