Фреза Freud D31.8 l12.7 L61.7 крайкова каломова калієва Фреза Freud D31.8 l12.7 L61.7 крайкова калювальна Купити Фреза Freud D31.8 l12.7 L61.7 крайковий калювальний Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза Freud D31.8 l12.7 L61.7 крайкова калівна
Характеристики: Артикул — 38-21212.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 31.8 мм. Довжина фрези (L) — 60.3 мм. Довжина різу (h) — 12.7 мм. Роус (R) — 4.8 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 38-21212 |
| Діаметр фрези (D) | 31.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 60.3 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 4.8 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600,40 ₴




