Фреза Freud D21.8 l25 L73.3 для зняття фасок Фреза Freud D21.8 l25 L73.3 для зняття фасок Купити Фреза Freud D21.8 l25 L73.3 для зняття фасок Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D21.8 l25 L73.3 для зняття фасок
Характеристики: Артикул — 40-09412.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова конусна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 21.8 мм. Довжина фрези (L) — 73.3 мм. Довжина різу (h) — 25.0 мм Град (O3.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 40-09412 |
| Градуси (O) | 11.3 |
| Діаметр фрези (D) | 21.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 25.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 73.3 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 527,20 ₴



