Фреза Freud D19 l15.9 L58.7 пазова фасонна Фреза Freud D19 l15.9 L58.7 пазова фасонна Купити Фреза Freud D19 l15.9 L58.7 пазова фасонна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D19 l15.9 L58.7 пазова фасонна
Характеристики: Артикул — 19-50606.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Прізова фасонна.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 19.0 мм. Довжина фрези (L) — 58.7 мм. Довжина різа (h) — 15.9 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 19-50606 |
| Діаметр фрези (D) | 19.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 15.8 мм |
| Довжина фрези (L) | 58.7 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова фасонна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 511,60 ₴



