Фреза Freud D6 l25.4 L76.2 пазова пряма Фреза Freud D6 l25.4 L76.2 пазова пряма Купити Фреза Freud D6 l25.4 L76.2 пазова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D6 l25.4 L76.2 пазова пряма
Характеристики: Артикул — 04-11008.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 6.0 мм. Довжина фрези (L) — 76.2 мм. Довжина різа (h) — 254 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 04-11008 |
| Діаметр фрези (D) | 6.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 25.4 мм |
| Довжина фрези (L) | 76.2 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 452,80 ₴


