Фреза Freud D25.4 l17.5 L60.3 крайкова напівстержева Фреза Freud D25.4 l17.5 L60.3 кромкова напівстержева Купить Фреза Freud D25.4 l17.5 L60.3 крайкова напівстержева Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D25.4 l17.5 L60.3 крайкова фігурна
Характеристики: Артикул — 80-10408.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна напівстержева.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 25.4 мм. Довжина фрези (L) — 60.3 мм. Довжина різу (h) — 17.5 мм. Роус (R) — 4.8 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 80-10408 |
| Діаметр фрези (D) | 25.4 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 17.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 60.3 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 4.8 мм |
| Тип фрези | Покрівельна напівстережева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 410,80 ₴



