Фреза Freud D15.8 l25.4 L87.2 крайкова пряма Фреза Freud D15.8 l25.4 L87.2 крайкова пряма Купити Фреза Freud D15.8 l25.4 L87.2 крайкова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза Freud D15.8 l25.4 L87.2 крайкова пряма
Характеристики: Артикул — 48-11212.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 15.8 мм. Довжина фрези (L) — 87.2 мм. Довжина різу (h) — 254 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 48-11212 |
| Діаметр фрези (D) | 15.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 25.4 мм |
| Довжина фрези (L) | 87.2 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 364 ₴




