Фреза Freud D24.7 l12.7 L44.7 пазова фасонна Фреза Freud D24.7 l12.7 L44.7 пазова фасонна Купити Фреза Freud D24.7 l12.7 L44.7 пазовий фасонний Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D24.7 l12.7 L44.7 пазова фасонна
Характеристики: Артикул — 39-20908.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова фасонна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 24.7 мм. Довжина фрези (L) — 44.7 мм. Довжина різу (h) — 12.7 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 39-20908 |
| Діаметр фрези (D) | 24.7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 44.7 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова фасонна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 341,20 ₴




