Фреза Freud D25.4 l12.7 L60.7 крайкова кальознаяторка Фреза Freud D25.4 l12.7 L60.7 крайкова кальову Купити Фреза Freud D25.4 l12.7 L60.7 квадратна кальовкова Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D25.4 l12.7 L60.7 крайкова кальовкова
Характеристики: Артикул — 30-11112.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 25.4 мм. Довжина фрези (L) — 60.7 мм. Довжина різу (h) — 12.7 мм. Роус (R) — 8.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 30-11112 |
| Діаметр фрези (D) | 25.4 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 60.7 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 8.0 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 328 ₴




