Фреза Freud D22.2 l14.3 L62.5 крайкова напівстержева Фреза Freud D22.2 l14.3 L62.5 крайкова напівстержева Купити Фреза Freud D22.2 l14.3 L62.5 крайова напівстережева Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D22.2 l14.3 L62.5 крайкова фігурна
Характеристики: Артикул — 80-12212.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна напівстержева.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 22.2 мм. Довжина фрези (L) — 62.5 мм. Довжина різу (h) — 14.3 мм. Родіус (R) — 3.2 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 80-12212 |
| Діаметр фрези (D) | 22,2 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 14.3 мм |
| Довжина фрези (L) | 62.5 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 3.2 мм |
| Тип фрези | Покрівельна напівстережева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 252,40 ₴



