Фреза Freud D15.8 l11 L59.5 пазова галювальна Фреза Freud D15.8 l11 L59.5 пазова галювальна Купити Фреза Freud D15.8 l11 L59.5 пазова галтельна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D15.8 l11 L59.5 пазова галява
Характеристики: Артикул — 18-51008.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова галова.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 15.8 мм. Довжина фрези (L) — 59.5 мм. Довжина різу (h) — 11.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 18-51008 |
| Діаметр фрези (D) | 15.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 11.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 59.5 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 8.0 мм |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 209,20 ₴




