Фреза Freud D25.4 l22.9 L55 кромкова напівстержева Фреза Freud D25.4 l22.9 L55 кромкова фігурна Купить Фреза Freud D25.4 l22.9 L55 кромкова напівстержева Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D25.4 l22.9 L55 кромкова напівстержева
Характеристики: Артикул — 82-10608.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна напівстержева.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 25.4 мм. Довжина фрези (L) — 55.0 мм. Довжина різу (h.9.Р. Роус (R) — 6.35 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 82-10608 |
| Діаметр фрези (D) | 25.4 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 22.9 мм |
| Довжина фрези (L) | 55.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 6.35 мм |
| Тип фрези | Покрівельна напівстережева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 172 ₴



