Фреза Freud D12.7 l50.8 L106.8 крайкова пряма Фреза Freud D12.7 l50.8 L106.8 крайкова пряма Купити Фреза Freud D12.7 l50.8 L106.8 крайкова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза Freud D12.7 l50.8 L106.8 крайкова пряма
Характеристики: Артикул — 42-11612.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 12.7 мм. Довжина фрези (L) — 106.8 мм. Довжина різа (h) — 50.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42-11612 |
| Діаметр фрези (D) | 12,7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 50.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 106.8 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 136 ₴




