Фреза Freud D38.1 l19.05 L60.7 крайкова каложева Фреза Freud D38.1 l19.05 L60.7 крайкова калювальна Купити Фреза Freud D38.1 l19.05 L60.7 крайкова калювальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза Freud D38.1 l19.05 L60.7 крайкова калівнева
Характеристики: Артикул — 34-11608.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 38.1 мм. Довжина фрези (L) — 60.7 мм. Довжина різу (h) 19.05 мм. Роус (R) — 12 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-11608 |
| Діаметр фрези (D) | 38.1 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 19.05 мм |
| Довжина фрези (L) | 60.7 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 12,7 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 136 ₴



