Фреза Freud D3 l8 L57 пазова пряма Фреза Freud D3 l8 L57 пазова пряма Купити Фреза Freud D3 l8 L57 пазова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D3 l8 L57 пазова пряма
Характеристики: Артикул — 12-09612.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 3.0 мм. Довжина фрези (L) — 57.0 мм. Довжина різу — 8.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12-09612 |
| Діаметр фрези (D) | 3.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 8.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 57.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 112 ₴




