Фреза Freud D12.7 l31.7 L71.5 пазова галювальна Фреза Freud D12.7 l31.7 L71.5 пазова галузева Купить Фреза Freud D12.7 l31.7 L71.5 пазова Червона Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D12.7 l31.7 L71.5 пазова галява
Характеристики: Артикул — 18-11612.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова галява.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 12.7 мм. Довжина фрези (L) — 71.5 мм. Довжина різа (h) — 31.7 мм. Родіус (R) — 6.35 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 18-11612 |
| Діаметр фрези (D) | 12,7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 31.7 мм |
| Довжина фрези (L) | 71.5 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 6.35 мм |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 096,40 ₴




