Фреза Freud D31.8 l12.1 L60.3 пазова пряма Фреза Freud D31.8 l12.1 L60.3 пазова пряма Купить Фреза Freud D31.8 l12.1 L60.3 пазова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D31.8 l12.1 L60.3 пазова пряма
Характеристики: Артикул — 16-11812.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 31.8 мм. Довжина фрези (L) — 60.3 мм. Довжина різу — 12.1 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 16-11812 |
| Діаметр фрези (D) | 31.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12.1 мм |
| Довжина фрези (L) | 60.3 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 061,60 ₴




