Фреза Freud D6 l12.7 L50.8 пазова галювальна Фреза Freud D6 l12.7 L50.8 пазова галювальна Купити Фреза Freud D6 l12.7 L50.8 пазова галтельна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D6 l12.7 L50.8 пазова галява
Характеристики: Артикул — 18-10408.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова галява.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 6.0 мм. Довжина фрези (L) — 50.8 мм. Довжина різа (h) — 12.7 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 18-10408 |
| Діаметр фрези (D) | 6.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 50.8 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 3.0 мм |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 032,80 ₴




