Фреза Freud D4.8 l8.5 L50.5 пазова галювальна Фреза Freud D4.8 l8.5 L50.5 пазова галузева Купити Фреза Freud D4.8 l8.5 L50.5 пазова галтельна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D4.8 l8.5 L50.5 пазова галява
Характеристики: Артикул — 18-10208.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова галява.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 4.8 мм. Довжина фрези (L) — 50.5 мм. Довжина різа (h) — 8.5 мм. Родіус (R) — 2.4 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 18-10208 |
| Діаметр фрези (D) | 4.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 8.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 50.5 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 2.4 мм |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 995,60 ₴




