Фреза Freud D31 l9.5 L52 для зняття фасок Фреза Freud D31 l9.5 L52 для зняття фасок Купити Фреза Freud D31 l9.5 L52 для зняття фасок Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D31 l9.5 L52 для зняття фасок
Характеристики: Артикул — 40-10508.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова конусна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 31.0 мм. Довжина фрези (L) — 52.0 мм. Довжина різу (h) — 9.5 мм Град (O).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 40-10508 |
| Градуси (O) | 45 |
| Діаметр фрези (D) | 31.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 9.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 52.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 988,40 ₴



