Фреза Freud D28.6 l12.7 L54.7 крайкова каложева Фреза Freud D28.6 l12.7 L54.7 крайкова каложева Купити Фреза Freud D28.6 l12.7 L54.7 квадратна калювальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D28.6 l12.7 L54.7 крайкова калівна
Характеристики: Артикул — 38-60208.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 28.6 мм. Довжина фрези (L) — 54.7 мм. Довжина різу (h) — 12.7 мм. Роус (R) — 4.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 38-60208 |
| Діаметр фрези (D) | 28.6 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 54.7 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 4.0 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 981,20 ₴




