Фреза Freud D16 l38.1 L76.1 пазова пряма Фреза Freud D16 l38.1 L76.1 пазова пряма Купити Фреза Freud D16 l38.1 L76.1 пазова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D16 l38.1 L76.1 пазова пряма
Характеристики: Артикул — 12-14012.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 16.0 мм. Довжина фрези (L) — 76.1 мм. Довжина різа (h) — 38.1 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12-14012 |
| Діаметр фрези (D) | 16.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 38.1 мм |
| Довжина фрези (L) | 76.1 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 981,20 ₴




