Фреза Freud D50.8 l5.95 L60.3 d12 кромкова фальцева Фреза Freud D50.8 l5.95 L60.3 d12 кромкова фальцева Купити Фреза Freud D50.8 l5.95 L60.3 d12 крайковий фальцевий Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D50.8 l5.95 L60.3 d12 кромкова фальцева
Характеристики: Артикул — 63-16112.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна фальцева.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 50.8 мм. Довжина фрези (L) — 60.3 мм. Довжина різу (h) — 5.95 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 63-16112 |
| Діаметр фрези (D) | 50.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 5.95 мм |
| Довжина фрези (L) | 60.3 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 944 ₴



