
Фреза Freud 38-10006 D31.8 l18 L65.7 кромкова калювальна
1 935,60 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Freud 38-10006 D31.8 l18 L65.7 крайкова каложева Фреза Freud 38-10006 D31.8 l18 L65.7 крайкова калювальна Купити Фреза Freud 38-10006 D31.8 l18 L65.7 крайковий калювальний Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud 38-10006 D31.8 l18 L65.7 крайкова калівнева
Характеристики: Артикул — 38-10006.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 31.8 мм. Довжина фрези (L) — 65.7 мм. Довжина різу (h) — 18.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 38-10006 |
| Діаметр фрези (D) | 31.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 18.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 65.7 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 4.0 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 935,60 ₴



