Фреза Freud D22.2 l10.4 L42 пазова фасонна Фреза Freud D22.2 l10.4 L42 пазова фасонна Купити Фреза Freud D22.2 l10.4 L42 пазова фасонна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D22.2 l10.4 L42 пазова фасонна
Характеристики: Артикул — 39-15408.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Прізова фасонна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 22.2 мм. Довжина фрези (L) — 42.0 мм. Довжина різу (h) — 10.4 мм. Родуус (R) — 3.2 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 39-15408 |
| Діаметр фрези (D) | 22,2 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 10.4 мм |
| Довжина фрези (L) | 42.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 3.2 мм |
| Тип фрези | Пазова фасонна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 921,20 ₴




