
Фреза Freud D27 l13.3 L54.7 крайкова калювальна
1 905,60 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Freud D27 l13.3 L54.7 крайкова каложева Фреза Freud D27 l13.3 L54.7 кромкова каложева Купить Фреза Freud D27 l13.3 L54.7 кромкова калювальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза Freud D27 l13.3 L54.7 крайкова калювальна
Характеристики: Артикул — 38-10008.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 27.0 мм. Довжина фрези (L) — 54.7 мм. Довжина різу (h) — 13.3 мм. Родіаус (R) — 4.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 38-10008 |
| Діаметр фрези (D) | 27.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 13.3 мм |
| Довжина фрези (L) | 54.7 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 4.0 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 905,60 ₴



