
Фреза Freud 18-10406 D6 l12.7 L50.8 пазова галява
1 885,20 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Freud 18-10406 D6 l12.7 L50.8 пазова галява Фреза Freud 18-10406 D6 l12.7 L50.8 пазова галузева Купити Фреза Freud 18-10406 D6 l12.7 L50.8 пазова галюва Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud 18-10406 D6 l12.7 L50.8 пазова галя
Характеристики: Артикул — 18-10406.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова галява.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 6.0 мм. Довжина фрези (L) — 50.8 мм. Довжина різу (h) — 12.7 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 18-10406 |
| Діаметр фрези (D) | 6.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 50.8 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 3.0 мм |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 885,20 ₴



