Фреза Freud D31.8 l12.7 L55.2 крайкова фальцева Фреза Freud D31.8 l12.7 L55.2 крайкова фальцева Купити Фреза Freud D31.8 l12.7 L55.2 крайковий фальцевий Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D31.8 l12.7 L55.2 крайкова фальцева
Характеристики: Арикул — 32-10008.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — лімкова фальцева.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 31.8 мм. Довжина фрези (L) — 55.2 мм. Довжина різу (h) — 127 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 32-10008 |
| Діаметр фрези (D) | 31.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 55.2 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 876,80 ₴




