Фреза Freud 12-12812 D12 l50.8 L98.3 пазова пряма корпуслектація: Фреза Freud D12 l50.8 L98.3 пазова пряма
Характеристики: Артикул — 12-12812.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 12.0 мм. Довжина фрези (L) — 98.3 мм. Довжина різа (h) — 508 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12-12812 |
| Діаметр фрези (D) | 12.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 50.8 мм |
| Довжина фрези (L) | 98.3 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 856,40 ₴








