Фреза Freud D33 l11.5 L54 для зняття фасок Фреза Freud D33 l11.5 L54 для зняття фасок Купити Фреза Freud D33 l11.5 L54 для зняття фасок Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D33 l11.5 L54 для зняття фасок
Характеристики: Артикул — 40-10408.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова конусна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 33.0 мм. Довжина фрези (L) — 54.0 мм. Довжина різу (h) — 11.5 мм Град (O).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 40-10408 |
| Градуси (O) | 45 |
| Діаметр фрези (D) | 33.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 11.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 54.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 862,40 ₴



