
Фреза Freud D22.2 l14.3 L57.1 крайкова фігурна
1 848 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Freud D22.2 l14.3 L57.1 крайкова фігурна Фреза Freud D22.2 l14.3 L57.1 крайкова фігурна Купити Фреза Freud D22.2 l14.3 L57.1 квадратна фігурна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D22.2 l14.3 L57.1 крайкова фігурна
Характеристики: Артикул — 80-10208.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна напівстержева.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 22.2 мм. Довжина фрези (L) — 57.1 мм. Довжина різу (h) — 14.3 мм. Роус (R) — 3.2 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 80-10208 |
| Діаметр фрези (D) | 22,2 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 14.3 мм |
| Довжина фрези (L) | 57.1 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 3.2 мм |
| Тип фрези | Покрівельна напівстережева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 848 ₴

