
Фреза Freud 48-10206 D15.8 l25.4 L71.5 крайкова пряма
1 815,60 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Freud 48-10206 D15.8 l25.4 L71.5 крайкова пряма Фреза Freud 48-10206 D15.8 l25.4 L71.5 крайкова пряма Купити Фреза Freud 48-10206 D15.8 l25.4 L71.5 крайова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза Freud 48-10206 D15.8 l25.4 L71.5 крайкова пряма
Характеристики: Артикул — 48-10206.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 15.8 мм. Довжина фрези (L) — 71.5 мм. Довжина різа (h) — 25.4 ммГрадси (O).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 48-10206 |
| Градуси (O) | 90 |
| Діаметр фрези (D) | 15.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 25.4 мм |
| Довжина фрези (L) | 71.5 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 815,60 ₴



