
Фреза Freud 82-10206 D19 l12.4 L44.7 крайкова напівстержева
1 768,80 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Freud 82-10206 D19 l12.4 L44.7 крайкова напівстержева Фреза Freud 82-10206 D19 l12.4 L44.7 крайкова напівстержева Купити Фреза Freud 82-10206 D19 l12.4 L44.7 крайкова напівстережева Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud 82-10206 D19 l12.4 L44.7 крайкова напівстережева
Характеристики: Артикул — 82-10206.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна напівстержева.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 19.0 мм. Довжина фрези (L) — 44.7 мм. Довжина різу (h) — 12.4 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 82-10206 |
| Діаметр фрези (D) | 19.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12.4 мм |
| Довжина фрези (L) | 44.7 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 3.2 мм |
| Тип фрези | Покрівельна напівстережева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 768,80 ₴


