
Фреза Freud D4.8 l9.5 L50.5 пазова галява
1 722 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Freud D4.8 l9.5 L50.5 пазова галювальна Фреза Freud D4.8 l9.5 L50.5 пазова галузева Купити Фреза Freud D4.8 l9.5 L50.5 пазова галтельна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D4.8 l9.5 L50.5 пазова галява
Характеристики: Артикул — 18-10206.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова галова.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 4.8 мм. Довжина фрези (L) — 50.5 мм. Довжина різа (h) — 9.5 мм. Родіус (R) — 2.4 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 18-10206 |
| Діаметр фрези (D) | 4.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 9.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 50.5 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 2.4 мм |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 722 ₴



