Фреза Freud D12.7 l25.4 L82.5 крайкова пряма Фреза Freud D12.7 l25.4 L82.5 крайкова пряма Купити Фреза Freud D12.7 l25.4 L82.5 крайкова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D12.7 l25.4 L82.5 крайкова пряма
Характеристики: Артикул — 42-11012.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 12.7 мм. Довжина фрези (L) — 82.5 мм. Довжина різу (h) — 25.4 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42-11012 |
| Діаметр фрези (D) | 12,7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 25.4 мм |
| Довжина фрези (L) | 82.5 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 708,80 ₴




