Фреза Freud D23.6 l12.7 L54.9 для зняття фасок Фреза Freud D23.6 l12.7 L54.9 для зняття фасок Купити Фреза Freud D23.6 l12.7 L54.9 для зняття фасок Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза Freud D23.6 l12.7 L54.9 для зняття фасок
Характеристики: Артикул — 40-10208.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кромкова конусна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 23.6 мм. Довжина фрези (L) — 54.9 мм. Довжина різу (h) — 12.7 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 40-10208 |
| Градуси (O) | 25 |
| Діаметр фрези (D) | 23.6 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12,7 мм |
| Довжина фрези (L) | 54.9 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 669,20 ₴



