Фреза Freud D15 l31.8 L68.2 пазова пряма Фреза Freud D15 l31.8 L68.2 пазова пряма Купити Фреза Freud D15 l31.8 L68.2 пазова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D15 l31.8 L68.2 пазова пряма
Характеристики: Артикул — 04-14708.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 15.0 мм. Довжина фрези (L) — 68.2 мм. Довжина різу (h) — 31.8 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 04-14708 |
| Діаметр фрези (D) | 15.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 31.8 мм |
| Довжина фрези (L) | 68.2 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 669,20 ₴




