
Фреза Freud 70-10406 D10 l17 L44 пазова конструкційна
1 663,20 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Freud 70-10406 D10 l17 L44 пазова конструкційна Фреза Freud 70-10406 D10 l17 L44 пазова конструкційна Купити Фреза Freud 70-10406 D10 l17 L44 пазова конструкційна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud 70-10406 D10 l17 L44 пазова конструкційна
Характеристики: Артикул — 70-10406.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова конструкційна.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 10.0 мм. Довжина фрези (L) — 44.0 мм. Довжина різу (h) — 17.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 70-10406 |
| Діаметр фрези (D) | 10.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 17.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 44.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова конструкційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 663,20 ₴


