
Фреза Freud 39-30406 D15.8 l9.5 L41.5 пазова фасонна
1 656 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Freud 39-30406 D15.8 l9.5 L41.5 пазова фасонна Фреза Freud 39-30406 D15.8 l9.5 L41.5 пазова фасонна Купити Фреза Freud 39-30406 D15.8 l9.5 L41.5 пазова фасонна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазі. Комплектація: Фреза Freud 39-30406 D15.8 l9.5 L41.5 пазова фасонна
Характеристики: Артикул — 39-30406.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Прізова фасонна.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 15.8 мм. Довжина фрези (L) — 41.5 мм. Довжина різу (h) — 9.5 мм. Родіус (R) — 2.4 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 39-30406 |
| Діаметр фрези (D) | 15.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 9.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 41.5 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 2.4 мм |
| Тип фрези | Пазова фасонна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 656 ₴



