
Фреза Freud D12.7 l8 L40 пазова фасонна
1 626 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Freud D12.7 l8 L40 пазова фасонна Фреза Freud D12.7 l8 L40 пазова фасонна Купити Фреза Freud D12.7 l8 L40 пазова фасонна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D12.7 l8 L40 пазова фасонна
Характеристики: Артикул — 39-15208.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова фасонна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 12.7 мм. Довжина фрези (L) — 40.0 мм. Довжина різу (h) — 8.0 мм. Родуус (R) — 1.6 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 39-15208 |
| Діаметр фрези (D) | 12,7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 8.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 40.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 1.6 мм |
| Тип фрези | Пазова фасонна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 626 ₴



