Фреза Freud D12.7 l9.5 L41.5 пазова фасонна Фреза Freud D12.7 l9.5 L41.5 пазова фасонна Купити Фреза Freud D12.7 l9.5 L41.5 пазова фасонна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D12.7 l9.5 L41.5 пазова фасонна
Характеристики: Артикул — 39-30208.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова фасонна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 12.7 мм. Довжина фрези (L) — 41.5 мм. Довжина різу (h) 9.5 мм. Родіаус (R) — 1.2 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 39-30208 |
| Діаметр фрези (D) | 12,7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 9.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 41.5 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 1.2 мм |
| Тип фрези | Пазова фасонна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 617,60 ₴




