Фреза Freud D3 l9.5 L44.5 пазова пряма Фреза Freud D3 l9.5 L44.5 пазова пряма Купити Фреза Freud D3 l9.5 L44.5 пазова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза Freud D3 l9.5 L44.5 пазова пряма
Характеристики: Артикул — 04-09908.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Прізова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 3.0 мм. Довжина фрези (L) — 44.5 мм. Довжина різу (h) — 9.5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 04-09908 |
| Діаметр фрези (D) | 3.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 9.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 44.5 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 604,40 ₴


