Фреза Freud D19 l22.2 L54.2 ластівчин хвіст Фреза Freud D19 l22.2 L54.2 ласткін хвіст Купити Фреза Freud D19 l22.2 L54.2 ластчин хвіст Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза Freud D19 l22.2 L54.2 ластівчин хвіст
Характеристики: Артикул — 22-10608.Бренд — FREUD. Призначення — для дерева.Тип фрези — Ластівчин хвіст.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 19.0 мм. Довжина фрези (L) — 54.2 мм. Довжина різа - 22.2 мм Градси (O) - 7.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Freud |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22-10608 |
| Градуси (O) | 7 |
| Діаметр фрези (D) | 19.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 22,2 мм |
| Довжина фрези (L) | 54.2 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Ластівчин хвіст |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 597,20 ₴




